Flexineb E3 medicatie cup
De Flexineb E3 Medicatie Cup vormt het hart van de Flexineb E3. Vloeistoffen die bedoeld zijn om in de longen werkzaam te zijn, worden in de Flexineb E3 Medicatie Cup geplaatst en omgezet in een fijne nevel die door het paard kan worden ingeademd. Het is een verbruiksonderdeel waarvan de levensduur afhankelijk is van de vloeistoffen en volumes die worden verneveld, en van hoe goed de cup wordt onderhouden.
De Flexineb E3 Medicatie Cup heeft een inhoud van 10 ml.
De vloeistof wordt omgezet in een fijne nevel, of aerosol, door trillingen van het gaas of membraan. Dit membraan trilt 90.000 keer per seconde en werkt daarbij als een micropomp.
De prestaties en levensduur van de Flexineb E3 Medicatie Cup hangen sterk af van het onderhoud tussen de verschillende gebruiksmomenten. Ook het type geneesmiddel of vloeistof heeft invloed op de levensduur, omdat de technologie het geneesmiddel of de vloeistof door zeer kleine openingen moet pompen om de aerosol te vormen.
Wanneer een vloeistof met een hoge viscositeit, bijvoorbeeld vergelijkbaar met honing, in de medicatiecup wordt geplaatst, kan het zijn dat deze niet vernevelt. Verdunnen kan helpen wanneer de vloeistof op waterbasis is. Bij een vloeistof op oliebasis helpt verdunnen niet.
Garantie: de medicatie cup is een slijtagedeel en de levensduur ervan is sterk afhankelijk van het gebruikte medicijn en hoe goed het wordt onderhouden tussen gebruik, daarom valt de medicatie cup niet onder de garantie.







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.